Otrdiena, 23. Oktobris,
Vārdā dienā:
Daugavpilī: 6°C

Jaunumi

MOBILĀ MAMOGRĀFA IZBRAUKUMU SARAKSTS

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

INFORMĀCIJA PAR VALSTS VESELĪBAS APDROŠINĀŠANU

Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina, ka ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos.

UZSĀKTS JAUNS PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROJEKTS

SIA ”Daugavpils reģionālā slimnīca” 2018. gada 3. oktobrī parakstīja Partnerības līgumu ar  Kauņas republikāņu slimnīcu par projekta “Slimnīcu sadarbība, izveidojot efektīvu ķirurģisko pakalpojumu pārvaldību pārrobežu reģionā” (Hospitals for CBC)” (Projekta Nr.LLI-396), kas tiks īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros.

PIESAKIES OKTOBRA NODARBĪBĀM MĀMIŅU SKOLĀ!

Oktobrī mūsu Māmiņu skolā savu apmācību uzsāks jauna grupa. Lekciju ciklā ir paredzētas 16 nodarbības – gan teorētiskas, gan praktiskas. Lekcijas var apmeklēt ar topošajiem tēviem. Ja tu esi gaidībās un tev ir vairāk par 25 grūtniecības nedēļām, droši piesakies. Vietu skaits ir ierobežots (palikušas 5 brīvas vietas). Pieteikšanās un uzziņas pa tālruni 28246885.

IEGĀDĀTA PACIENTU UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Pateicoties pārrobežu sadarbības projektam Nr. LLI-224 (QUALITY MEDICAL CARE) š.g. septembrī SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” iegādājās pacientu uzraudzības sistēmu Anestēzijas un intensīvās terapijas nodaļai.

INFORMĀCIJA PAR VALSTS VESELĪBAS APDROŠINĀŠANU

Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina, ka no 2019. gada 1. janvāra Latvijā sāks darboties valsts veselības apdrošināšanas sistēma, kuras ietvaros visiem iedzīvotājiem tiks nodrošināts valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pamata grozs (ietilpst: neatliekamā medicīniskā palīdzība; ģimenes ārsta sniegtā aprūpe; diagnostiskie izmeklējumi, kas veikti ar ģimenes ārsta nosūtījumu; vēža profilaktiskās pārbaudes u.c.).