Sestdiena, 24. Marts,
Vārdā dienā:
Daugavpilī: -7°C

Jaunumi

IZSLUDINĀTA DALĪBNIEKU SAPULCE

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valde paziņo par 2018. gada 19. martā plānoto Sabiedrības dalībnieku ārkārtas sapulci.

AKCIJA DONORIEM

Daugavpils Asins sagatavošanas nodaļa sadarbībā ar Sporta kompleksu “Olimpija” visām daiļā dzimuma asins donorēm, kuras nodos asinis martā, dāvinās  50% atlaidi kompleksa apmeklējumam.

DR. JULIUSA PTAŠEKA VIESLEKCIJA

23.februārī Daugavpils reģionālās slimnīcas ārsti tiek aicināti apmeklēt Dr. Juliusa Ptašeka lekciju “Masīvu asiņošanu klīniskā kontrole: Rotem tromboelastometrija un agregometrija ķirurģijā, ģinekoloģijā, dzemdniecībā, politraumā un citās neatliekamās medicīnas situācijās”.

DAUGAVPILS REĢIONĀLAJĀ SLIMNĪCĀ VIESOJĀS DR. ALEKSEJS VIŠŅAKOVS

SIA „Daugavpils reģionālā slimnīcā”  2018.gada 16.februārī un 17.februārī projekta  (QUALITY MEDICAL CARE) Nr. LLI-224 ietvaros notika lekciju cikls ārstniecības personālam par tēmām “Politrauma – organizatoriskie un medicīniskie aspekti” un “Palīdzības sniegšanas organizācija ārkārtas situācijās.  “Īpašs pacients” ar politraumu”.

ĒNU DIENA 2018

Ēnu dienas ietvaros 14.februārī Daugavpils reģionālās slimnīcas speciālistus “ēnoja” 13 skolnieki.

SAŅEMTS ATBALSTS DAUGAVPILS REĢIONĀLĀS SLIMNĪCAS ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANAI

2018.gada 25.janvārī SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” noslēdza Līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības projekta “Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Daugavpils reģionālā slimnīca” kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana un infrastruktūras attīstība” īstenošanu.