Sestdiena, 18. Augusts,
Vārdā dienā:
Daugavpilī: 20°C

Jaunumi

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS MĀMIŅU SKOLAS NODARBĪBĀM

No 22. augusta sāksies projekta finansētās Māmiņu skolas nodarbības jaunajai grupai. Lai varētu apmeklēt lekcijas, iepriekš obligāti jāpierakstās pa tālruni 28 246 885. Šobrīd palikušas vēl dažas brīvas vietas. Lekcijas paredzētas topošajām māmiņām sākot no 25.grūtniecības nedēļas.  

MOBILĀ MAMOGRĀFA IZBRAUKUMI SEPTEMBRĪ

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

ERAF PROJEKTA “SABIEDRĪBAS AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU “DAUGAVPILS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA” KVALITATĪVU VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU PIEEJAMĪBAS UZLABOŠANA UN INFRASTRUKTŪRAS ATTĪSTĪBA” ZIŅAS

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” turpina ERAF projekta “Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Daugavpils reģionālā slimnīca” kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana un infrastruktūras attīstība” (Līgums Nr.9.3.2.0/17/I/010) īstenošanu.

PĀRROBEŽU PROJEKTA IETVAROS IEGĀDĀTAS JAUNAS IEKĀRTAS

SIA ”Daugavpils reģionālā slimnīca” 2017.gada 12.jūlijā parakstīja līgumu ar  Zarasu primārās veselības aprūpes centru par projekta “Kvalitatīvas medicīnas pakalpojumu pieejamības uzlabošana, stiprinot institucionālo kapacitāti un sadarbību pārrobežu reģionā Zarasi – Daugavpils, Nr.LLI-224” (QUALITY MEDICAL CARE) realizāciju.

IZSLUDINĀTA DALĪBNIEKU SAPULCE

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valde paziņo par 2018. gada 6. augustā plānoto Sabiedrības dalībnieku ārkārtas sapulci.

BEZMAKSAS UN ANONĪMA C UN B HEPATĪTA EKSPRESTESTU VEIKŠANA

Ik gadu 28. jūlijs tiek atzīmēts kā Pasaules Hepatīta diena. Šogad laika posmā no 23. – 27. jūlijam tiek organizētas testēšanās aktivitātes gan Rīgā, gan arī citās Latvijas pilsētās, tostarp arī Daugavpilī, kuru ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts veikt B un C hepatīta eksprestestu, kā arī saņemt pirmstesta un pēctesta konsultāciju bez maksas un … Lasīt vairāk

IEVIESTA JAUNA VIETNE www.rindapiearsta.lv

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā veselības dienesta (NVD) vietnē www.rindapiearsta.lv ir izveidots parocīgs medicīnas pakalpojumu meklētājs.