DAUGAVPILS REĢIONĀLAJĀ SLIMNĪCĀ AIZRITĒJUŠAS MEDICĪNAS DARBINIEKU APMĀCĪBAS

Daugavpils reģionālās slimnīcas darbinieki novembrī piedalījās apmācību programmā “Komandas loma pacientu drošības un ārstniecības procesu kvalitātes nodrošināšanā”.

No septembra Latvijas medicīnas iestādēs ir uzsākta Veselības ministrijas un ESF finansēta  apmācību programma “Komandas loma pacientu drošības un ārstniecības procesu kvalitātes nodrošināšanā”. Programma ir paredzēta ārstniecības iestāžu darbiniekiem, kas nodrošina veselības aprūpes pakalpojumus – vadītāji, ārsti, ārstu palīgi, māsas un citi speciālisti, kas savās iestādēs veiks un veicinās pacientu drošības un ārstniecības kvalitātes pilnveidošanas aktivitātes.

Laikā no 17.-29. novembrim apmācības norisinājās arī Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Kopumā 3 dienu ilgo apmācību kursu teorētisko lekciju, grupu darbu un praktisku piemēru risināšanas formā apguva 80 slimnīcas medicīnas darbinieki. Lielākā daļa no tiem – ārsti, struktūrvienību vadītāji un vecākās medicīnas māsas. Apmācību kursu organizēja Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca.