Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa

Nodaļas vadītājs: Anatolijs Turonoks, tālrunis/fakss: (+371) 65405250

Nodaļā ir 3 apakšnodaļas:

• Anestezioloģijas
  • Intensīvās terapijas
  • Hemodialīzes

Nodaļā strādā sertificēti ārsti anesteziologi-reanimatologi (vienam no tiem ir arī ārsta nefrologa sertifikāts), sertificētas māsas un māsu palīgi.

Anestezioloģijas apakšnodaļa:

Anesteziologu darba vietas nodrošinātas ar anestēzijas iekārtām (GE-Datex/Ohmeda Aestiva 5), monitoriem (PHILIPS IntelliVue MP60, MP50, MP20), kas dod iespēju veikt visu veidu anestēziju:

• vispārējās, t.sk. totālu intravenozu, gāzes (izoflurans, sevoflurans ar mazu/ minimālu gāzes plūsmu), ar spontānas elpošanas saglabāšanu, ar miorelaksantiem un mākslīgo plaušu ventilāciju;
  • reģionālās, t.sk spinālu, epidurālu;
  • kombinētu epidurāli-spinālu, nervu pinumu blokādes.

Pacienta drošībai agrīnā pēcanestēzijas periodā ir izmantojamas 6 intensīvās novērošanas gultas operāciju bloka pamošanās zālē.

Intensīvās terapijas apakšnodaļa:

8 intensīvās terapijas gultas un 1 gulta reanimācijas zālē  pacientu uzņemšanas nodaļā. Aprīkotas ar mūsdienīgiem mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem:  Servo-i, AVEA, Vella, Servo-s, PHILIPS InteliVue monitoriem.

Kritisko pacientu ārstēšanā izmantojam enterālo un parenterālo barošanu, invazīvu centrālās hemodinamikas monitorēšanu, nepārtrauktas nieru aizstājterapijas metodes ar DIAPACT, Prismaflex aparātiem.

Kontakttālruņi:

Māsu postenis: (+371) 65405249
Ārsti: (+371) 65405251

Hemodialīzes apakšnodaļa:

10 dialīžu vietas, aprīkotas ar mākslīgās nieres aparātiem, ūdens attīrīšanas sistēmu, centralizētu dializata padeves sistēmu (CDS), nodrošina gan nieru aizstājterapijas programmu ar hronisku hemodialīzi Dienvidlatgales reģiona iedzīvotājiem, gan steidzīgu hemodialīzi pacientiem ar akūtu nieru mazspēju, akūtām saindēšanām.

Kontakttālrunis: (+371) 65405267